PARFUMLAND - Nový kontinent vôní...

0 EUR (s DPH)

 • ÚVODNÁ STRÁNKA
 • VEĽKOOBCHOD
 • KONTAKTUJTE NÁS
 • OBSLUHA OBCHODU
 • VÝHODY NÁKUPU
 • O NÁS
 • PREJSŤ K POKLADNI
 • A
  B
  C
  D
  E
  F
  G
  H
  CH
  I
  J
  K
  L
  M
  N
  O
  P
  Q
  R
  S
  T
  U
  V
  W
  X
  Y
  Z
 • Zobraziť všetko
 • Toaletná voda
 • Parfumová voda
 • Parfumy
 • Kolínská voda
 • TESTERY
 • Hľadanie podľa ceny

  Parfumy podľa značky

  Pre mužov Pre ženy Unisex

  parfémy

  parfemy

  parfém
  parfem
  levné parfémy
  levne parfemy

  značkové parfémy

  znackove parfemy

  nejlevnější parfémy

  nejlevnejsi parfemy

  originální parfém

  originalni parfemy

  parfém levně

  parfemy levne

  parfumerie
  kosmetika

  výprodej parfémů

  vyprodej parfemu

  testery parfémů

  testery parfemu

  dámské parfémy

  damske parfemy
  tester

  testery

  toaletni voda

  toaletní voda

  deostick

  voda po holení

  balzam

  balzám

  vůně

  vune

  parfemy.cz

  testery parfémů

  výprodej parfémů

  Obchodné podmienky


  * Všetky ceny tovaru uvedené v našom internetovom obchode sú vrátane DPH.
  * Vyhrazujeme si právo na zmenu prodejných cien v dôsledku zmeny cien na trhu alebo zmeny kurzu k ostatním zahraničným menám.
  * Ku každej zásielke bude priložený daňový doklad - sme platci DPH.
  * Obchodníkom poskytujeme po zaslaní registrácie a kópie príslušného Živnostenského listu veľkoobchodné ceny (ďalej už VOC)
   

  Vybavenie Vašej objednávky
  * Všetky objednávky vybavujeme spravidla do 24hod a to v poradí, v akom boli doručené. Ak je tovar vďaka veľkému zájmu vypredaný alebo nie je skladom a dodacia lehota by presiahla lehotu uvedenú pre dodanie tovaru, budeme Vás včas e-mailom alebo telefonicky informovať.

   
  Dodanie tovaru
  * Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne, výberom osobného odberu pri tvorbe objednávky.
  * Objednaný tovar o hmotnosti do 30 kg zašleme na dobierku Slovenskou poštou alebo do hmotnosti 50 kg prepravnou společnosťou po predcházajúcej platbe.
   
  Prevzatie tovaru od prepravnej firmy
  Doporučujeme všetkým zákazníkom starostlivo prekontrolovať či je obal zásielky nepoškodený. Ak sa stane, že je obal poškodený, presvedčte sa, či nie je poškodený tovar, prípadne či je kompletný. V prípade poškodenia, alebo nekompletnosti tovaru trvajte na spísaní protokolu o poškodení a zásielka sa bude reklamovať priamo u prepravcu. Neskôr sa transportné škody nebujú uplatňovať.
   
  Poštovné a balné
  * Výška dopravného súvisí s výberom prepravy a spôsobom úhrady. Dopravné bude účtované podľa platných ceníkov prepravných společností.
   
  Dalšie informácie
  * Akékoľvek Vaše dotazy Vám zodpovieme  od pondelka do piatku v dobe od 08:00 do 17:00 hodin a to na tel. číslech: 0948 100 100, 02/0700 700 - dále také na e-mailu info@parfumland.sk .
   
  Objednávať je možné následujúcimi spôsobmi:
  * prostredníctvom formulára v našom online obchode
  * telefonicky na 0948 100 100
  * e-mailem na info@parfumland.sk
   
  Predávajúci doporučuje kupujúcemu robiť objednávky cez elektronický online obchod a uviesť údaje označené v objednávkovom formulári hviezdičkou:
  * meno a priezvisko prípadne obchodné meno
  * IČO a DIČ, ak ste registrovaný ako platca DPH
  * adresu pre zasielanie a prípadne fakturačné (ak sa líšia)
  * spôsob dopravy (SP, kuriér) alebo osobný odber
   
  Reklamačný poriadok
  Na každý tovar sa vzťahuje zákonná záručná lehota ak nieje uvedené inak. Záruka sa vzťahuje na všetky zjavné a skryté vady tovaru, ktoré niesú zlúčiteľné s jeho funkčnosťou, užitkovými a estetickými vlastnosťami. Pri zakúpenom tovare preukazuje kupujúci pôvod faktúrou, účtenkou (dodacím listom). Pre tieto účely je kupujúci povinný si tieto doklady po dobu záručnej lehoty uschovať.
  Kupujúci je povinný tovar prezrieť bezodkladne hneď po jeho prevzatí. Prevzatím sa rozumie odovzdanie tovaru dopravcom (Slovenská pošta, kuriér...) zákaznikovi. Kupujúci je povinný oznámiť predávajúcemu bezodkladne po prevedení prehliadky dodaného tovaru všetky vady, ktoré zistil. Fotografie a obrázky výrobkov zverejnené na našich stránkach sú iba ilustračné a nemusia predstavovať skutočnú podobu výrobku.
  Pri zistení rozdielu v množstve alebo druhu tovaru s údajmi na doklade je nutné podať o tomto stave správu predávajúcemu do troch pracovných dní po prevzatí.
  Kupujúcí musí oznámiť zjistené vady predávajúcemu písomne na adrese predávajúceho. V oznámení musí kupujúci uviesť zistené vady (charakteristika, ako sa prejavujú) a musí uviesť nárok, ktorý v dôsledku vady uplatňuje. Kupujúci v dôsledku vady tovaru môže uplatniť nasledujúce nároky: dodánie chýbajúceho tovaru, primeranú zľavu z kupnej ceny, odstúpenie od zmluvy.
  K reklamácii je nutné vo všetkých prípadoch predložiť doklad o zakúpení, doklad o zaplatení, dodanie tovaru a vlastný reklamovaný tovar.
  V prípade reklamácie chýb tovaru, za ktorého akosť prevzal predávajúci záruku od výrobcu, musia byť vady reklamované najneskôr do konca záručnej lehoty.
  Predávajúci je povinný reklamáciu vybaviť v zákonnej lehote 30 dní. Zákonná lehota začína dňom doručenia reklamácie predávajúcemu. Náklady na zaslanie (dopravu) reklamovaného tovaru nesie zákazník.
   
  Záruka vrátenia peňazí
  V súlade s ustanovením § 53 odst. 10 občianského zákonníka, ktoré uvádza, že dodávateľ má pri odstúpení spotrebiteľa od zmluvy právo na náhradu skutočne vynaložených nákladov spojených s vrátením tovarov, môže byť v takom prípade zákazníkovi od vrátenej ceny výrobku odpočítaná (resp. započítaná) finančná částka vynaložených nákladov. V prípade, ak spotrebiteľ využije právo na odstúpenie od zmluvy v uvedenej lehote berie na vedomie, že dodávateľ je oprávnený požadovať náhradu preukázateľne vynaložených nevyhnutných nákladov spojených s odstúpením od zmluvy.

  Odstúpením od zmluvy sú si zmluvné strany povinné vrátiť navzájom poskytnuté plnenia. V prípade, ak spotrebiteľ už prevzal objednaný tovar, je povinný ho vrátiť v originálnom nepoškodenom balení. V prípade, ak spotrebiteľ vráti objednaný tovar poškodený, čiastočne spotrebovaný resp. v stave, ktorý nezodpovedá stavu, v ktorom bol predávajúcim odoslaný, berie na vedomie, že predávajúci je oprávnený si takto vzniknutú škodu, ktorú je predávajúci povinný preukázať, uhradiť zo sumy, ktorá bola uhradená spotrebiteľom za objednaný tovar.

  Toto ustanovenie zákona sa vztahuje na súkromné osoby, nie na objednávky firem (s uvedeným IČO).
  Ak nebudete s tovarom spokojný, môžete tovar do 14 dní od prevziatia bez udania dôvodu vrátiť, toto ustanovenie platí len pri objednávaní a dodania tovaru "na dialku", tzn. vtedy, ak nemáte možnosť si tovar pred zaplatením prehliadnuť a vyzkúšať.
  Záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje na akýkoľve tovar, vrátený do 14-tich dní od prijatia tovaru od prepravcu alebo osobným odberom.
  Tovar nesmie
  vykazovať známky mechanického poškodenia spôsobeného nesprávnym zaobchádzaním s tovarom.
  Ak skladá tovar z viacerých častí (darčekové sady) musí byť tovar vrátený v kompletnom zložení.
  Pri vracaní tovaru je nutné vrátiť tiež všetky doklady, ako je faktúra, daňový doklad atď.
  V rámci tejto služby sú vrátené peniaze za tovar, nie poštovné (expedičné náklady). Vrátená čiastka sa bude rovnať cene výrobku v dobe nákupu a môže byť znížená o zľavy, ktoré predávajúci pri predaji tovaru zákazníkovi poskytol.
  Spotrebiteľ nemôže odstúpiť podľa od kupnej zmluvy:
       a) na poskytovanie služieb, ak s ich plnením bolo začané s jeho súhlasom pred uplynutím lehoty 14 dní od prevzatia plnenia
       b) na dodávku tovaru alebo služieb, ktorých cena závisí na výchylkách finančného trhu nezávisle na vôli dodávateľa
       c) na dodávku tovaru upraveného podľa priania spotrebiteľa alebo pre jeho osobu, ako aj tovaru, který podlieha rýchlej expirácii, opotrebovaniu alebo zastaraniu
  Ak chcete využiť služby vrátenia peňazí, postupujte nasledovne:
       a) Kontaktujte predávajúceho
       b) Tovar, splňujúci uvedené podmienky, zabaľte a do 14 dní od obdržania zásielky odošlite s obdržanými náležitosťami a na adresu poskytnú predávajúcim.
       c) Tovar posielajte poistený ako cenný balík, zásielky na dobierku nebudú prijaté. Tovar musí byť zabalený tak, aby nemohlo dôjsť k jeho poškodeniu vplyvom dopravy a bežnej manipulácie.
       d) Po kontrole stavu a kompletnosti tovaru Vám budú peniaze vrátené poštovou poukážkou alebo prevodom na účet (v prípade vrátenia poštovou poukážkou Vám bude odpočítaný poplatok za vrátenie peňazí, ktorý si účtuje Slovenská pošta). Vrátenie platby prebehne do 30 dní od prijatia zásielky.
  Prevádzkovateľ po posúdení vzniknutej situácie spojenej s vrátením tovaru môže odobrať a nabudúce neposkytnúť zľavy alebo výhody pre nákup tovaru alebo s klientom už v budúcnosti nespolupracovať.
  Pred odoslaním vráteného tovaru je nutné informovať predajcu a dohodnúť formu odoslania, balík musí splniť definované kritéria; v opačnom prípade bude balík vrátený na Vaše náklady bez vybavenia! Toto ustanovenie zákona sa však nedá chápat ako možnosť bezplatného zapožičania tovaru.
   
  Storno objednávky zo strany predávajúceho
  Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch:
  Tovar sa už nevyrába alebo nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena dodávateľa tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe.
  V prípade, že kupujúci zaplatil už časť alebo celú čiastku kúpnej ceny, bude mu tato čiastka vrátená spať na jeho účet alebo adresu v najkratšom možnom termíne.

  Ak je cena 0,- EUR, neznamená to, že je tovar zdarma, ale regulárna cena zatiaľ nebola stanovená alebo je tovar aktuálne vypredaný.

  Prečo parfumy z parfumland.sk

  • Dodávame originálne značkové parfumy.
  • Objednané parfumy ihneď expedujeme.
  • Istota solidného obchodu - parfumy predávame i v kamennom obchode.
  • Parfumy dovezieme do 48 hodín.

  Rozosielanie noviniek


  Platby kartami MasterCard a VISA
   PARFEMLAND

  Frepiola s.r.o.
  Dobronická 1257
  148 00 Praha 4 - Kunratice
  IČO: 03252710, DIČ: CZ03252710
   

  mobil: +420 608 101 101
  e-mail: objednavky@parfemland.cz